زبان:  فارسی
26،02122927725 فکس:02122927920 :تلفن   
: رایانامه  
logo.png
ایزو AWS

ایزو AWS

 

استاندارد( AWS American Welding Society)

انجمن جوشکاری آمریکا (AWS) یکی از آشناترین و پرکاربردترین استانداردهای فنی را در زمینه جوشکاری، بازرسی جوش و تعیین صلاحیت جوشکاران تهیه می نماید استاندارد AWS در ایران یکی از شناخته شده ترین استانداردهاست که در زمینه های مختلف کاربرد دارد. فعالیت های اصلی AWS شامل تهیه و تدوین مقررات و آیین نامه ها، آموزش، تالار گفتگوی فنی، انتشار و فروش ماهنامه و کتب فنی، تعیین صلاحیت جوشکاران و همچنین فروش تجهیزات اندازه گیری مربوط به جوش میباشد.AWS، کتاب ها، هندبوک، جزوه و فرم های مختلفی را تا کنون منتشر کرده است. این استاندارد شامل زیرمجموعه های A,B,C,D میباشد:

مجموعه A: در این مجموعه راهنمای استفاده از استاندارد، علائم و مقررات عمومی، مفاهیم اصلی و در نهایت مطالبی جهت خرید و شناسایی الکترودها ، سیم جوش ها و پودرهای جوشکاری را در اختیار ما قرار می دهد.

مجموعه B: در این مجموعه اشاره اصلی به بازرسی تعیین صلاحیت جوشکار و اپراتور جوش، تستهای مخرب و غیرمخرب میباشد.

مجموعه C: این مجموعه شیوه های توصیه شده فرایندها و پروسه های مختلف جوشکاری را معرفی می کند.

مجموعهD: این مجموعه شامل بخشهایی در زمینه جوشکاری فلزات مختلف از جمله فولاد، چدن، آلومینیم، نیکل، تیتانیوم، زیرکونیم و...... همچنین جوشکاری های قطعات صنعتی از جمله بدنه کشتی، جرثقیلها، ماشین آلات راهسازی و قطعات نورد و .... می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درخصوص نحوه و چگونگی پیاده سازی و مشاوره و  اجرا و اخذ گواهینامه AWS و اطلاع از مراحل اجرا و استعلام قیمت با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

http://iso2015.ir/contactus

شماره های تماس: 22927725-021،  09122941066

آدرس سایت: info@iso2015.ir

 

 

 

طراحی و توسعه سایت توسط Anatech Anatech | آناتک

تمامی حقوق برای این وبسایت محفوظ می باشد