زبان:  فارسی
26،02122927725 فکس:02122927920 :تلفن   
: رایانامه  
logo.png
BRC استاندارد

BRC استاندارد

 

BRC

 

BRC - استاندارد جهانی غذا - آموزش تفسیر

آموزش تفسیر SGS BRC استاندارد جهانی غذا کمک می کند تا شما در کنسرسیوم خرده فروشی انگلیس (BRC) جهانی استاندارد مواد غذایی و از روند اجرای آن کاملا مطلع شوید. اگر شما یک تولید کننده مواد غذایی، تامین کننده و یا خرده فروش که مایل به پیاده سازی سیستم های مدیریت بر اساس استاندارد - و مطابق با نیازهای  زمینه فعالیت خود  هستید  شما می بایست از این استاندارد کامل و جامع استفاده نمایید. در واقع کامل ترین استاندارد در زمینه محصولات غذایی BRC می باشد. 

استاندارد British Retail Consortium)BRC) که سابقه آن به سال 1997 میلادی در کشور انگلستان برمیگردد.از آغاز سال 2003 میلادی به نام استاندارد جهانی غذا(The BRC Global Standard- Food) مورد استفاده تولید کننده گان مواد غذایی در کشور های اروپایی قرار گرفت.این استاندارد اروپایی با تکیه بر کیفیت ،بهداشت و ایمنی محصول در تولید فرآورده های غذایی ویا تامین مواد اولیه غذایی،ایمنی فرآیند و فرآور ده های غذایی را تضمین میکند.

در ممیزی این استاندارد ،الزامات سیستم های HACCP،مدیریت کیفیت ،استانداردهای زیست محیطی ،کنترل فراورده ها ،کنترل فرایند ونیز الزامات پرسنلی در محل یا محیط کار یا محل های فرآوری غذا مورد بررسی قرار گرفته وگواهینامه BRC برای سازمان ومحصول تولیدی ان صادر میگردد.

 

طراحی و توسعه سایت توسط Anatech Anatech | آناتک

تمامی حقوق برای این وبسایت محفوظ می باشد